Apmācība

Aiņa Dābola birojs nodrošina pakalpojumu – Elektroniskās deklarēšanas sistēmas (EDS) izmantošanas apmācības.

Iemaņas izmantot EDS ietaupīs Jūsu laiku – nebūs nepieciešams pavadīt laiku valdības aģentūru rindās un tas vienkāršos dokumentu iesniegšanas vai saņemšanas procesu. Pēc pirmās apmācības Jūs varēsiet patstāvīgi iegūt izziņu par saviem ienākumiem, saprast, kur un kā Jums jāaplūko informācija, kas atrodas Valsts ieņēmumu dienesta (VID) datu bāzēs par Jums, kā iesniegt pieteikumus VID, uzzināt, kā reģistrēt izmaiņas nodokļu grāmatiņā un arī apgūt gada ienākumu deklarācijas aizpildīšanas pamatus. Pat ja Jums vēl nav piekļuves EDS, bet Jums ir personīgā interneta banka, nodokļu konsultants palīdzēs Jums noorganizēt piekļuvi tiešsaistē.

 

Elektroniskās deklarēšanas sistēma (EDS)

Pa pastu sūtītie nodokļu paziņojumi ne vienmēr var Jūs sasniegt, tādējādi Jūs riskējat nokavēt parādu apmaksas termiņu vai iesniegt jebkāda veida deklarāciju, kas var novest pie soda naudas. Informācijas apmaiņa ar nodokļu iestādi, izmantojot EDS, novērš nodokļu paziņojumu zaudēšanas risku un attiecīgi ļauj savlaicīgi saņemt visuzticamāko informāciju. Mīts, ka “es nesaņēmu dokumentu, tāpēc neesmu neko parādā” jau sen ir izkliedēts. Latvijas likumdošanā jau sen ir reglamentēti paziņojumu saņemšanas noteikumi, un tam nav nozīmes, ka Jūs nereaģējāt uz valsts iestādes paziņojumu tīšu vai neapzinātu iemeslu dēļ, jo VID ir piešķirtas vairākas tiesības vienā vai otrā veidā iekasēt maksājamo nodokli. Jo ilgāk Jūs ignorējat acīmredzamo faktu, jo vairāk jums būs jāmaksā.

EDS ir daudzfunkcionāls interneta portāls, kas piedāvā sekojošas iespējas:

  • Uzticams un ērts veids, kā iesniegt visas ar likumu noteiktās nodokļu un informācijas deklarācijas;
  • Fizisku un juridisku personu iesniegumu iesniegšana Valsts ieņēmumu dienestam;
  • Sniedz tādus tiešsaistes pakalpojumus kā elektroniskā nodokļu grāmatiņa, izziņas par publiskajiem iepirkumiem un dažādus pārskatus par VID rīcībā esošajiem datiem;
  • Tiešsaistē veikt kārtējos nodokļu maksājumus un nomaksāt nodokļu parādus;
  • Spēja noguldīt visu uzkrāto summu vai tās daļu;
  • Veikt avansa maksājumu, ja maksājuma brīdī klientam nav reālu nodokļu parādu;
  • Spēja apskatīt veikto maksājumu vēsturi un katra maksājuma statusu;
  • Korespondence ar VID;
  • Spēja personīgi saņemt informāciju par izmaiņām nodokļu likumdošanā.

 

Visiem dokumentiem, kas iesniegti EDS, ir juridisks spēks, tāpēc šajā gadījumā Jums nav nepieciešams papildus iesniegt dokumentus citā veidā. Visi Jūsu iesniegtie dokumenti vienmēr tiks saglabāti un pieejami Jūsu EDS kontā. EDS nodrošina automātisku dokumentu aizpildīšanas pareizības pārbaudi un paziņo klientam par rezultātiem.

Iegādāties apmācību

100.00Add to cart